Trejaże

Ozdobne podpory do roślin pnących

Kolumny

Comb-ination

Trejaże Comb-ination to produkty niemieckiej firmy FLORA, to dekoracyjne podpory do roślin pnących, przydatne szczególnie do mniejszych założeń i pnączy: powojników, wiciokrzewów, róż pnących.

Czysto geometryczny, heksagonalny wzór powtórzony w Comb-ination Arika Levy’ego znajdziemy także w naturze. W ciekawy sposób został on użyty przez artystę: funkcja przedmiotu i jego forma tworzą zabawną kombinację. Rożne rozmiary modułów umożliwiają układanie trejażu w sposób naśladujący kształty obserwowane w naturze. Tutaj nie tylko roślina pnie się w górę – sam trejaż również sprawia wrażenie jakby wspinał się po murze. Wykonane z blachy, malowane proszkowo; przytwierdzane do ścian i murów przy pomocy dołączonych kołków rozporowych.

+

Trzy rozmiary do wyboru

Comb-ination A
Comb-ination 30 (30 x 50 cm)
Comb-ination B
Comb-ination 40 (42 x 97 cm)
Comb-ination C
Comb-ination 50 (53 x 97 cm)
pdf

Comb-ination – ulotka
+ PDF, 1.2 MB

pdf

Instrukcja montażu
+ PDF, 0.2 MB

Montaż

Dystans elementów zamocowanych do płaszczyzny wynosi około 3 cm. Mimo solidnej, niemieckiej produkcji trzeba pogodzić się z tym, że mocowanie jest delikatne, opiera się na kołkach 6 mm. Szczegóły w instrukcji producenta.


Dostępne od ręki

/ Sprzedaż

Trejaże Comb-ination są w naszym sklepie internetowym, w ciągłej sprzedaży mamy wariant antracytowy. Wolnostojących przesłon z serii Comb-ination nie importujemy.