Dekoracyjne i wytrzymałe podpory do roślin pnących, przydatne szczególnie do mniejszych założeń i pnączy: powojników, wiciokrzewów, róż pnących.

Trejaż „Romański” i „Gotycki”


Trejaże „Romański” i „Gotycki” to ozdobne podpory do roślin pnących. Swoją formą nawiązują do dawnych stylów w sztuce: naśladują okna w średniowiecznej katedrze, obrośnięte przez rośliny kwitnące zamieniają się w witraże. Rama wykonana ze stalowego profilu wypełniona kratką. Zabezpieczone przed korozją przez ocynk ogniowy lub ocynk +farba proszkowa. Trejaże wbija się w grunt po uprzednim złożeniu.


Trejaże - "Romański" i "Gotycki"

+ Trejaże w naszym sklepie internetowym » sklep.zielonyfront.pl/trejaze

Trejaze - rysunek

Aby ułatwić transport trejaże są składane z dwóch części. Dwa warianty wykończenia: ocynk ogniowy lub ocynk ogniowy + farba proszkowa, ciemna zieleń.

Trejaż „Romański”, 212 x 66 +35 cm do wbicia.
Trejaż „Gotycki”, 227 cm x 56 cm +35 cm do wbicia.

Comb-ination


Czysto geometryczny, heksagonalny wzór powtórzony w Comb-ination Arika Levy’ego znajdziemy także w naturze. W ciekawy sposób został on użyty przez artystę: funkcja przedmiotu i jego forma tworzą zabawną kombinację. Rożne rozmiary modułów umożliwiają układanie trejażu w sposób naśladujący kształty obserwowane w naturze. Tutaj nie tylko roślina pnie się w górę – sam trejaż również sprawia wrażenie jakby wspinał się po murze. Wykonane z blachy, malowane proszkowo; przytwierdzane do ścian i murów przy pomocy dołączonych kołków rozporowych.

Trejaże Comb-ination to produkty niemieckiej firmy FLORA.

Comb-ination

Comb-ination AMały: 30 x 50 cm

Comb-ination B

Średni: 42 x 97 cm

Comb-ination C

Duży: 53 x 97 cm

Trejaż Comb-ination jest dostępny w trzech rozmiarach. Wszystkie można dowolnie łączyć ze sobą!

pdfComb-ination – ulotka
» PDF, 1,3 MB

pdfInstrukcja montażu
» PDF, 0,2 MB