Sprzedaż

Kup teraz?

Kratki gotowe do transportu
Kratki spakowane do transportu

Zamawiasz, wysyłamy, odbierasz

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową – hurtową i detaliczną. Wszystkie nasze produkty, niezależnie od ilości, dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich i spedycyjnych. Dostarczamy rozwiązania dla architektów krajobrazu i firm budowlanych oraz dla wszystkich miłośników pnączy i ogrodów. W miarę możliwości pomagamy w doborze adekwatnych do sytuacji podpór, przede wszystkim właściwych do potrzeb pnączy.

Podstawowy asortyment zazwyczaj jest dostępny od ręki, staramy się realizować wysyłki z dnia na dzień.

+

Cenniki do pobrania

pdf

Cennik
+ PDF, 60 KB

pdf

Cennik – Liny
+ PDF, 65 KB


Kup teraz

Sklep internetowy

Klientów indywidualnych serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym. Zamówienia można oczywiście składać przez email, a ci którzy nie lubią zamawiać online mogą dzwonić lub oczywiście do nas przyjechać (po uprzednim umówieniu się!). Kratki, kolumny i podpory do kwiatów można również kupować w świetnym, zaprzyjaźnionym sklepie z roślinami – Sadzawka.

Rabat dla firm

Sprzedaż hurtowa

Jeżeli tak jak my ciężko pracujesz – w branży ogrodniczej, budowlanej, czy architektonicznej i kupujesz „na firmę”, to masz u nas 8% rabatu. Zapoznaj się z naszymi materiałami informacyjnym i złóż zamówienie przez formularz / email lub prześlij zwięzłe zapytanie, a otrzymasz ofertę. Dostawa spedycją na terenie całej Polski.

/ Wysyłka

Wszystkie nasze produkty dostarczamy pocztą kurierską lub spedycją na paletach. Produkty wysyłamy z odpowiednimi mocowaniami i akcesoriami, w miarę możliwości łączymy różne produkty w jednej paczce.

Przesyłka kurierska DPD – 49,90 zł
(do 4 kratek 120×180 cm, do 5 kratek 90×180 cm, do 6 kratek 60×180 cm,
3 kolumny 180 cm, 2 trejaże, itp.)

Przesyłka na palecie EUR 80×120 cm – 290,00 zł
(do około 35 dużych kratek, do 12 kolumn 180 cm itp.)

Pomagamy w załadunku. Na samochodzie, do roweru itp.

Odbiór własny

Jeżeli mieszkasz blisko, albo chcesz przyjechać z daleka, to serdecznie zapraszamy po odbiór zamówienia do oddziału produkcyjnego w Gorzycku Starym koło Międzychodu lub naszej siedziby w Przeźmierowie koło Poznania. Na miejscu można zapoznać się z naszą ofertą i oczywiście porozmawiać o pnączach i podporach.

Przed przyjazdem koniecznie prosimy się umówić. Adresy na stronie kontakt.