Prowadzimy sprzedaż wysyłkową – hurtową i detaliczną. Wszystkie nasze produkty, niezależnie od ilości, dostarczamy przez firmy kurierskie i spedycyjne. Pomagamy dobrać i dostarczamy pnącza oraz właściwe dla nich podpory. Dostarczamy rozwiązania dla architektów krajobrazu i firm budowlanych oraz dla wszystkich miłośników pnączy i ogrodów.


Sklep internetowy / Zamówienia


Zapraszamy do naszego sklepu internetowego sklep.zielonyfront.pl, gdzie w ciągłej sprzedaży dostępny jest nasz podstawowy asortyment podpór do pnączy. Zamówienia większe i mniejsze, zapytania o systemy linowe i wszelkie inne kwestie prosimy wysyłać przez formularz na stronie kontakt lub podany tam adres email. Po otrzymaniu zapytania / zamówienia wysyłamy podsumowanie i proponowany termin wysyłki.


Koszty i sposoby dostawy


Wszystkie produkty dostarczamy pocztą kurierską lub spedycją na paletach EUR, towar zazwyczaj dociera do klienta w 24 godziny od chwili nadania. Po nadaniu przesyłki klient otrzymuje numer listu przewozowego aby móc samodzielnie monitorować jej status.

Produkty wysyłamy zawsze z odpowiednimi mocowaniami i akcesoriami. W miarę możliwości łączymy różne produkty w jednej paczce, wysyłkę nietypowych zestawień wyceniamy osobno.

Przesyłka kurierska – 49,90 zł
(do 4 kratek 120×180 cm, do 5 kratek 90×180 cm, do 6 kratek 60×180 cm, 3 kolumny 180 cm, 2 trejaże, itp.)

Paleta EUR 80×120 cm – 290,00 zł
(do około 30 dużych kratek, do 12 kolumn 180 cm itp.)

*wysyłka za pobraniem +6,00 zł


Odbiór osobisty


Po odbiór zamówień zapraszamy do naszej siedziby w Przeźmierowie koło Poznania oraz do oddziału produkcyjnego w Gorzycku Starym koło Międzychodu. Przed przyjazdem prosimy się umówić. Adresy na stronie kontakt.

Cennik

Cenniki do pobrania. Architektom krajobrazu i firmom budowlanym udzielamy 8% rabatu niezależnie od wielkości zamówienia, z wyłączeniem lin.

pdfCennik
» PDF, 68 KB

pdfCennik – Liny
» PDF, 70 KB

+

Katalogi i ulotki, szczegółowe informacje na temat naszych produktów.

pdfKratki do pnączy
» PDF, 12.6 MB

pdfKratki do pnączy – instrukcja montażu
» PDF, 1.08 MB

pdfPnącza – ABC
» PDF, 75 KB

pdfLiny – Podpory do pnączy
» PDF, 6.2 MB