Dekoracyjne i wytrzymałe podpory do roślin pnących, przydatne szczególnie do mniejszych pnączy: powojników, wiciokrzewów, róż pnących.

Trejaż „Romański” i „Gotycki”

Trejaże „Romański” i „Gotycki” to ozdobne podpory do roślin pnących. Swoją formą nawiązują do dawnych stylów w sztuce: naśladują okna w średniowiecznej katedrze, obrośnięte przez rośliny kwitnące zamieniają się w witraże. Rama wykonana ze stalowego profilu wypełniona kratką. Zabezpieczone przed korozją przez ocynk ogniowy lub ocynk +farba proszkowa. Trejaże wbija się w grunt po uprzednim złożeniu.
+ Trejaże w naszym sklepie internetowymTrejaże - "Romański" i "Gotycki"
Trejaż „Romański”, 212 x 66 +35 cm do wbicia.
Trejaż „Gotycki”, 227 cm x 56 cm +35 cm do wbicia.
Trejaze - rysunek
Aby ułatwić trasnport trejaże są składane z dwóch części. Dwa warianty wykończenia: ocynk ogniowy lub ocynk ogniowy + farba proszkowa, ciemna zieleń.

Comb-ination

Czysto geometryczny, heksagonalny wzór powtórzony w Comb-ination Arika Levy’ego znajdziemy także w naturze. W ciekawy sposób został on użyty przez artystę: funkcja przedmiotu i jego forma tworzą zabawną kombinację. Rożne rozmiary modułów umożliwiają układanie trejażu w sposób naśladujący kształty obserwowane w naturze. Tutaj nie tylko roślina pnie się w górę – sam trejaż również sprawia wrażenie jakby wspinał się po murze. Wykonane z blachy, malowane proszkowo; przytwierdzane do ścian i murów przy pomocy dołączonych kołków rozporowych.

Trejaże Comb-ination i Grow to produkty firmy FLORA.

Comb-ination

Trejaż Comb-ination jest dostępny w trzech rozmiarach. Wszystkie można dowlonie łączyć ze sobą.
Comb-ination A
Mały: 30 x 50 cm
Comb-ination B
Średni: 42 x 97 cm
Comb-ination C
Duży: 53 x 97 cm

Trejaże „Grow”

Za ideą kratek do pnączy z serii GROW krył się pomysł, by wybrani artyści pokazali całkowicie nową koncepcję trejażu. Kratki, do których jesteśmy przyzwyczajeni to nie zawsze przedmioty estetyczne same w sobie a zakrycie ich przez roślinę często trwa dość długo. Główny pomysł to stworzenie modularnego systemu, który dałby wiele możliwości sposobów aranżacji. Louise Campbell, Eva Schildt, Michael Koenig i Stefan Diez zaprezentowali cztery różne wzory. Trejaże z serii GROW same przez się mogą uatrakcyjnić niemal każdy budynek i ścianę. Wykonane z blachy, malowane proszkowo; przytwierdzane do ścian i murów przy pomocy dołączonych kołków rozporowych. Produkt firmy FLORA.
Grow
Seria Grow to moduły o wymiarach 50 x 50 cm
Grow No. 9Grow No.9, projekt – Eva Schildt
Grow No. 55

Grow No. 55Grow No.55, projekt – Stefan Diez